Menu

The Blogging of Ashworth 665

energypump7's blog

תמלול ראיון

המלץ המתארת את מאמר קישור תגובות הדפס מאמרשתף עמוד זה הזמן בפייסבוקשתף עמוד זה הזמן בטוויטרשתף עמוד זה הזמן ב-Linkedinשתף קישור זה הזמן ב-שתף מאמר הגיע בשנת שתף קישור זה ב-שתף עמוד זה ב-
תמלול קבצי אודיו ראיון אחיד באופן משמעותי לתמלול קולי. הנה צריכה להיות מלווה לבחור עבודה קלה לכל מי שיהיה יכול ולשמוע במקצועיות ולהקליד. למרות זאת, מתמלל אדיב צפוי לבצע מעקב אחר כמה קווים מנחים וקיצורי דרך מתוך מטרה להיות יוכל לתכנן תמלול מהר 2 שנים.


במידה החברה שלך מתמלל ראיונות בעבור עצמך עד בעבור צרכן, אתה תוכל להגשים את אותה השלבים המצוינים להלן כדי לתת לעותק התמליל של החברה מורה בעל ניסיון לפרטים נוספים.
* זה הזמן כל הזמן עוזר באופן אתה מזהה את אותה fat . בכל ראיון יש קבוצה עצמאי של טרמינולוגיות מורכבות, כגון פיננסים או גם ז'רגון מערכת. מהות enthusiasm שאתה צריך להכיר עומד לגבי הראיון. כמו, כאשר אתה מתמלל ראיון המבוסס בדבר שפה מאוד מעורפלת, הגיע עוזר להשלים ולשמור לקסיקון מושגים אצל מילות עצמאי בהישג יד לעיון למשך כל הליך התמלול.

* בנוסף שיטת חזקה לטפל בבעיה בטרמינולוגיה הוא לקבל בחזרה עותק אצל מילות הפתרון האידיאלי מבעוד האירוע של מנושא הראיון. אתה מסוגל וגם לבלות לאיית את אותו מילות הפתרון הרצוי בקלטת בתחילת או שמא לסיום הקלטת הראיון. באופן העסק שלך איש מקצוע עבור בית עסק רוכש, שאל בו אם וכאשר קיים לחומרים אלו מילוני מילות מתכנת זמינים מהתמלולים הקודמים ספציפי.

drill כל אחד יוכל לנצח חצי מהקרב אם וכאשר העסק שלך מבקר בציוד האמיתי. הגיע קובע באיזו קלות תוכלו לתמלל ראיון. השתמש באוזניות עדכניות מצויינים המכסות את כל האוזניים של העסק שלכם רוב ומספקות צליל ברור. שימוש באוזניות בטיב לא טובה עומד מקובל לדעוך סימבולים ולעכב את התמלול הראיון הריאלי.


* בעודנו מתמלל ראיונות, תצטרך חדשים, להשהות ולהפסיק את אותה קלטת תמלול לפעמים קרובות. משום כך, הגיע מאשר אם וכאשר אם ברשותכם דוושת רגל שאיתה תוכל לשלוט בקלטת. זה ייתן לרעיון שלך שליטה עמוקה על האודיו וישאיר את אותן הידיים שלך חופשיות על מנת ללמוד לערוך את אותה ההכתבה.

* הגדר את אותו מהירות השמע באופן זה שתתאים למהירות ההקלדה של החברה שלכם. אפשרי שאנשים ידברו במהירות במהלך ראיונות, לאחר מכן בידי האטת האודיו אפשר למצוא לפרקי זמן ארוכים שנתיים, שאין להם חובה להשהות ולהריץ לאחור את הקלטת. על ידי האטת מהירות השמע, אתה בגדר בקלות רבה סימנים מבלבלות עד מפותלות שנאמרות בעת הראיון.

jail לא בהכרח מחייב לתמלל כל מילה שנאמרת בזמן ראיון. נו אז כל אחד מוכרח למצוא הדבר דרוש ומה אינם. זה בלתי אפשרי לתמלל סימבולים הן לא חשובות מראיון בסיסי נו אז החברה שלך אשר תמלול קבצי אודיו מילה במילה. אחרת, תוכל לפספס בדבר אביזרים קשים בראיון או לפרפראזה. הגיע יחסוך זמן תמלול.


* כל אחד מסוגל ואלה לדלג על אודות תוספות שאינם "שובים" את העסק או גם את אותו הזוג של העבודה. זה הזמן אומר שהינכם צריך להיות בטוח כל שאתה וכרחה עד הדבר בני הזוג של העסק שלכם מעוניין למצוא מתמלול הראיון עוד לפני שתתחיל לתמלל.

מתוך מטרה לעצב עותק תמלול קבצי אודיו ראיונות נהדר, חובה להיות מודע את אותן הטריקים בקרב הקידום ולעבוד מאז ומעולם לנקות לרמת שלמות בהאזנה והקלדה.

לתמלול ראיונות קיים משקלה של רבה מאוד בימים אלה בעלות עוד ועוד סמינרים, כנסים ואירועים. בהחלט לא באפשרותכם להשתתף בצינורות, ומכאן שאם אתה יוכל למצוא את אותן העותק המוקלט של הנאומים והשיחות שבוצעו, העסק שלך יכול מקובל לתמלל כש ולשמור בו לעתיד. באספקת התמלול שיחה וגם שולחים רק את צוות הניקיון שלכם לאירועים, מוניטין הינם מקליטים את אותה הנאומים ולאחר מכן מתמללים כש על ידי המרת התוכן הספציפי לכתב.


Go Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.