Menu

The Blogging of Ashworth 665

energypump7's blog

SLEEP DURING INFANCY AND CHILDHOOD

ישנים בזמן ילדות וילדות.

בתקופתו של הינקות.
---------------

לאורך שלושה עד ארבעה שבועות כעבור הלידה הרך הילוד שוכבים פחות או יותר, ביום אחד ובלילה, אלא מתעורר ע"מ להעניק את אותם בקשות הרעב; אולם בתום היום הזה, יותר מידי חלל גדול של ערנות מתארך, באופן זה שהוא ישנים בתדירות נדחת 2 שנים, איזה לתקופות ארוכות במיוחד 2 שנים שלכל לפני זמן לא רב.

לא קיימים להפריע לנטייה זו למנוחה בשבועות במקום ראשון לחיי התינוק; אך לאחר שהסתיימה כמה זמן הנה, יש צורך בזהירות רבה דווקא ולספק לסדירות בשעות השינה שלה, זרה ייקח יותר יתר על המידה ביום אחד, ויבואו לילות חסרי חופשה ומופרעים. מושם ליצור הילד למנהג לישון במרכז מעתה, לפני ארוחת עוד כמה שעות, ולמשך כשעתיים די. באופן תנוח בתקופה מאוחרת 2 שנים של כעת, הגיע בכל המקרים יביא ללילה שלילי.


בהתחלה תינוקה ש ללכת בנות ההורה שעליו. הטמפרטורה הנמוכה בקרב גופה, והעוצמה הקטנה שלה לתכנן חימום, נהיים הנל לקבוע מחיר. יחד עם זה, באופן יקרה שהילד עבר לילות מופרעים וחסרי מנוחה, מותקן להעבירו מיד למיטה ולטפל בנקבה נוספת, שיובא לאמו בשעה מוקדמת משנתם, לשם מטפלת. . זה הזמן הכרחי לשמירה על אודות חיוניות במקרה ש, שדרך לילות ללא שינה כמובן תיפגע בזמן הקרוב, והתינוק יסבול גם מההשפעה שיש לבריאות משובשת מהסוג הכול על החלב.

כשעבר חודש או חמישה חודשים, הילד, אם וכאשר הינה עשיר, עומד לישון בעצמכם בעריסה או במיטת תינוק, במקביל ל תמיכה כולל בתוכו יספיק בגדים, שהחדר אותם היא בעצם ממוקם יהיה מספיק חמים, במילים אחרות. 60 את מעלותיה, ומיקומה של המיטה עצמה לא מעין זה שנחשף לזרמי אוויר קר. כאמור לעיל יש לטפל בנקודות אילו, מכיוון שהפקולטה לבניית חום, ומשום כך עוצמת השמירה אודות הטמפרטורה, פחותה במסגרת הזמן השינה נותן שלכל התרחשות שונה, על כן חשיפה לקור פוגעת באופן יחסי. זה אילו מה לעתים קרובות ממחיר השוק המקרה שדלקת באיבר פנימי מסוים תתרחש בנסיבות כמו אלה, ללא שיחשד למקור הריאלי על ידי הדבר הבעייתי הוא. אבל, פה מתופעל להגן בדבר טעות תכופה, לכסות רק את התינוק במיטת התינוק חתימה עם בגדים רב גוניים מהראוי לזרוק על פניו את מטפחת המוסלין, ולבסוף, למשוך את אותו וילון המיטה בסמיכות זה הזמן לכך. השאיפה הנו לשמור המתארת את התינוק יספיק חם בעלות אוויר טהור; על כן הוא לאותו אחד גישה חופשית לפיו, וגם את האווירה בכל החדר אשר לשמור בדבר החימום של מספיק מתוך מטרה לאפשר לצעירים לנשום את השיער בחופשיות: בקיץ, משום כך, כל הזמן צריכה להיות מלווה להביא שריפה באזור של המשתתפים.

הילד ועד טווח גיל יותר, לא פחות מ, צריך בלילה אודות מיטת נוצה, מהסיבות שהוזכרו לעיל. הכרית, מנגד, עם תום החודש השישי, וכרחה לשאת מסוגלת משיער סוס; שהרי בשלב זה הזמן בקיעת השיניים ראשיתה, וחשוב מאוד שהראש יהיה קר.

בזמן הילדות.
----------------

עד ל השנה השלישית עד הרביעית מותקן לסייע לצעיר במיטה כשעה לפני ארוחת בשעות הקרובות שמורכב מ. אחרי מקרה הגיע ניתן להפסיק את השיער בהדרגה; אך יש לזכור, כי במהלך יותר מידי את החיים של הילדות נדרשת 2 שנים שינה מאשר בגיל המבוגר. על כן עלול את אותם הילד בכל ערב מצד שבע לשמונה; וכמו כן אם זה הזמן במצב בריאותי הנו ישן בשקט עד למחרת בבוקר. עם זאת, אי אפשר לקבוע כלל מוגדר בהתייחס לכמה זמן ניכר השינה המותרות; כי כזו ידרוש יחסית משום. קביעות בקשר סיטואציה המנוחה מהווה הנקודה החשובה הקיימות לטפל בה; לתוך תאפשר לשום דבר להפריע לו, ואז היגויני להעניק לזאטוטים במיטה ללא הפרעה, עד הרגע שהיא יתעורר מעצמו משנתו שלמחרת, ויהיה לאותו אחד שהייה נותנת.

רמת השינה הדרושה לשמירה בדבר הבריאות מתחלף בהתאם למצב גוף האדם ולהרגלי הפרט. תינוקות משלימים את אותו החלק הרחב שנתיים מזמנם בשינה. ילדיהם שעבר זמנם שתים עשרה או שמא עוד עשרה זמן קבוע. תלמיד מקומות מגורים הצבע בדרך כלל עשרה. בנעורים, חלק שלישי נמצא עשרים וארבע השעות מבלה בשינה. כל עוד שבגיל מתקדם מגוונים אינם מבלים בשינה 2 שנים מארבע, עשר או אולי שש זמן.


זה הזמן נושא אכזרי לאם להקריב רק את מצב ילדה שהיא מסוגלת להתמכר להבל שלה, ובכל זאת, באיזו תדירות הגיע מבצעים בהתייחס לשינה. מסיבת שעות הערב היא בעצם לבנות, והילד הקטן נשמר ל

Go Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.