Menu

The Blogging of Ashworth 665

energypump7's blog

Cholecystitis and Back Pain

דלקת שלפוחית ​​השתן וכאבי גב

דלקת שלפוחית ​​השתן הינה הפרעה חריפה ו / או גם כרונית הנובעת מדלקת. הדלקת נמתחת לכיס המרה. התנאים השכיחות מושפעים לכולליתיאזיס, או לחילופין להתחלה של אבני מרה. כל אחד תלוי לתהות מפני מה להתחיל כאבי גב מהפרעה היא, אמנם באופן תמשיך להתקשר תוכל למצוא על מה זה משפיע בדבר קישור השדרה. דלקות בכיס המרה עלולות להביא לכאבים בגב שלמטה, בהשוואה לכאבים חדים, מכיוון שמדובר בשק קרומי הממוקם בשרירים. השקית מאחסנת במרה בכבד.כולייתיתיאזיס תלוי לנבוע מפיגמנטים בקרב מרה, השמנת יתר, כולסטרול, טיפול באסטרוגן, אבני סידן וזיהומים במספרים המרה. הדבר הבעייתי מסוגלת להביא לכאבים בחזה, קשיי עיכול ועוד. Cholelithiasis מאפיין והן לכאבים אפיזודיים מסימפטומים קוליקיים, המוציאים את אותן epigastric, אשר שוכב בנוסף או אולי מעבר הבטן ומקרין לכתפיים ולגב. המצב הגרוע מאד מסכן את אותם הצורך בצהבת. באופן מה שקורה משך, החולה יחוש בקפיצות בחילה חוזרות ונשנות, הגורמות להקאות. סופר סת"ם רחובות , סטטוריאה (עודף לכלוך ואבק בצואה), גיהוק, גרד, דלקת פרקים, שתן לא בהיר וצואה דהויה הנם סימנים לדלקת שלפוחית ​​השתן. אקכימוזה הינה בריחת דם, שעוברת לרקמות בתוך חלק הדם הקרועים, או שמא סדקים. כולנו אפשר לראות כאבים בחזה בכאבי גב המתעוררות משום ועצבי החישה מגישים הודעות, הנוסעות לשרירים. ברגע שהמסר מעתיק את מקום מגוריו לשרירים היא ממשיך להסחב לאיברים וכלי הדם. הפנוי ממשיך לעור ולבסוף בודק למוח. אותות מוטוריים וחושיים חשובים כדי להגיש פעולות המקדמות מאמר שדרה חזקים, שאם האותות האלו נקטעים, וכך מתרחשים כאבי גב.

תוך כדי הזמן הביקורת הרופאים יחפשו חסימות של עצים של ה המרה, אבנים בכליות והפרעה על ידי צינור המרה והקלקי. סריקות ניכר, אולטרסאונד, בדיקה של כיס מרה וכולנגיוגרמות כמו זה לרופא לזהות תסמינים אישים. המטולוגיה הינה מחקרים עדכניים המסייעות לרופא לשים לב לעלייה בתאי הדם הלבנים. (WBC) כימיה בדם מסמן האמרה בטרנזמינאז בילירובין, פוספטאז אלקליין, LDH, ליפאז, AST ובילירובין. מה שקורה עלול להצעיד לסיבוכים דנדשים, המחברים דלקת לבלב, (דלקת הלבלב) שטפי דם, דלקת הצפק, שחמת הכבד ומוביל לנקבים על ידי אברי המעי.

פוספטאז אלקליין הוא אלמנט שיכול להצעיד לכאבי גב. פוספטאז אלקליין הינה בכל הפוספטאז בגוף. היסודות יש אם אופטימלי בתוך המדיומים בידי אלקליין ומתרחשים מכמויות שלמות של ריכוזים לכבד, לעצמות, לשליה ולכליות. מאמר השדרה החזי הינה נושא המגן על האיברים החיוניים. החזה מגן גם על אודות לינק השדרה. החזה מגן ואלו על אודות הריאות, הכבד והלב. לפי שניתן לראות ההפרעה עד הסימפטומים העולים מההפרעה מתפשטים ביישוב הגיע גורמים איום המתארת את לינק השדרה.מתוך מטרה לתפעל מקרים חמורים, נחשבים כריתת כריתת רחם בכריתת לייזר, כריתת כריתת שתן וכריתת כרונית. ההתרחשות הכירורגיים נלמדים פשוט בתנאים הגרועים מאד, מכיוון שרופאים משתמשים באסטרטגיות סיוע אחיות שמונע מהתסמינים והמצב להגיע לסיבוכים חדשים.

אם אתה מגלה, הסימפטומים בחלל הפרעה הינו מכילים השמנת יתר, כאבי חזה, תסמינים קוליקיים וכדו'. הסימפטומים מותאמים לכאבי גב, מכיוון שכאשר מתחיל לזוז כאב בחזה הנו מוסיף טרדה נלווה, המעניק על אודות השרירים, המפרקים, רקמות החיבור, הרצועות, הגידים, הסחוסים וכדומה '. הכאב נובע מעומס יתר של מתח למשקוף, פחות או יותר לגידים, לרצועות, לרקמות הקישור ולמפרקים.

כאבי גב בכוחות עצמינו יכולים ולהעניק למתח חמור. לכל לפני עשור שמחלה גורמת ללחץ בגידים, ברצועות, ברקמות ההתחברות, בשרירים, בעצמות וכו' ', הוא יכולה להביא לכאבי גב.

בנוסף לספורט מחלות, זיהומים ומחלות עלולות לגרום לכאבי גב. לאור מה, כולם בעלי זכאות לעבור טקטיקות אפשרות טובות שיעזרו לעצמנו להפחית מכאובים.

Go Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.