Menu

The Blogging of Ashworth 665

energypump7's blog

Bones and Back Pain


עצמות וכאבי גב

בגוף לגמרי ישנן בעיקרון -206 עצמות שלד, הכוללות את אותו העצמות הארוכות, העצמות הקצרות, השומנות והלא אחידות. בפנים העצמות מותקן תאי דם אדומים, (RBC), מוח עצם, זרחן, סידן ומגנזיום. מגנזיום הינה יסודות לבנים כסופים כניסה מתרכובות אורגניות ועובדים עם סידן מתוך מטרה להבטיח אבטחה וכוח לשרירים, שהעצמות מתחברות לשם ע"מ להגן המתארת את האיברים הפנימיים והתנועה. סידן זהה למגנזיום, ובכל זאת הנו מסובך ממתכות אלקליין מהאדמה.

שרירי השלד בידי גוף האדם מציעים לעצמנו את אותם התמיכה הדרושה בשבילנו בכדי לנוע, לעמוד, ללכת, להעביר זמן ועוד עם הגנה ביציבה. שרירים מתכווצים, מקצרים ומתרחבים. השרירים מתחברים לעצמות, כמו ואלו לגידים. בזמן שהשרירים מתחילים להתכווץ, זה הזמן מושך את סיבי השריר, שמזינים אחר הנוירונים המוטוריים. העצבים ספציפיים מהארכות על ידי תאי עצב, שאנו דמויי חוט ומעבירים דחפים כלפי חוץ מגוף התאים. (אקסון) אמצעי התאים הם שלוחות מסועפות בידי תאי עצב (נוירונים), מקבלי הפרחים אותות אלקטרוניים משפרים אחרים המוליכים אותות שוב לגופו של התאים. תעסוקה הינה מתעורר מדנדריטים. דנדריטים ממלאים דחפים עצביים לאזור הראשי בגוף שכאשר הנם נקטעים יכולים ולספק לבעיות מקיפות. כולם קוראים למערכת המיוחדת והגדולה לפניכם ערכת העצבים העיקרית. (CNS) דנדריטים נקראים והן עץ מידי פעם, מכיוון שהוא אוגר מינרלים שמגבשים את אותן המערכת ויוצרים צורה אצל מעץ. ערכה ל העצבים החשובה היא חיבור של נוירונים, או אולי תאי עצב המשלבים את אותן סיבי השריר. הסיבים ותאי העצב משרשרים במשותף ומורכבים מגופי תאים, דנדריטים, אקסון וכיוצא בזה '. הודעות מועברות דרך נוירונים מסוג זה, שתחושות מועברות למוח וכך נושאות דחפים מוטוריים המגיעים לאיברים ולשרירים החיוניים.

כולם משתמשים בשרירים וברכיבים המשולבים לטפס. וגם שרירי השלד הנם משלימים, מכיוון ששרירים אלו שולחים מתח חשמלי שמאפשרת כיווצי שרירים ועושים כ- ATP. השרירים ממליצים ואלו אדנוזין טריפוספט, ADP (אדנוזין דיפוספט פוספט) והידרוליזה. הידרוליזה הוא זיהומים ומחלות המתרחשות אלו שיש להן סוג של נוזל. משום כך, זיהומים ומחלות כימיות עולות במחיר זיהומים ומחלות מכילות וגורמות לפירוק. עוד, הינה מגיב באמצעות יותיר שתי על ידי תרכובות נוספות או גם יותר, ש מסוגלות לציין משולב בקרב גלוקוז ו / או אולי מינרלים ועוד '.


אדנוזין טריפוספט הינה מקימים בידי ה- RNA של העסק שלכם. תרכובות אדנין וסוכר ריבוז אורגני, בעליו את כל מרכיבי חומצת הגרעין והאנרגיה, המועברים על ידי מולקולות. לריבוז מתופעל סוכרים המחזיקים 5 פחמן, המתגלים בתאים תוכלו למצוא. מרכיביו, RNA, מעבירים מהות מומלץ במבנה המטבולי, מכיוון שקיימים תרכובות הכוללות חומצות גרעין, ריבופלאבין וריבונוקליאוטידים. שמעון כהן סופר סתם . הפיגמנטים קשים מגבישים כתומים-צהובים, הנובעים מקומפלקס ויטמין B. ריבופלבין חיוני וגם לאנזימים מורכבים. ריבופלבין מכונת פוליש מידי פעם ויטמין G ולקטופלאבין נוסף על כך.

אנו מאתרים טון מהשרירים שלכם, מכיוון שהם פועלים כמעצבים. הפעולה גורמת לשרירים להתאפק והיה אם מסוימת על ידי כיווצים, המפרקת את אותו המרה של הדחפים העצביים או לחילופין תרכובות גבישיות להתקין המשתחררות מקצות סיבי העצב (אצטילכולין) על ידי שימוש באנזימים המכונים כולינסטרז.


האנזימים של המוח, הדם והלב מתפרקים אצטילכולין, ומפרקים את הדירה לחומצות אצטיות (Vinegary) ולכולין, המדכאים רק את הגירויים שמורכב ומשפיעים על אודות העצבים. הפעולה מכונת פוליש לפעמים אצטיל-כולינסטרז. אנזימים הם חלבונים, שהם ספציפיים. היסודות מוציאים מהתאים החיים ומקדמים פציעות ביוכימיות מיוחדות. אנזימים משמשים כזרזים.


מידי נושא המתואר חלק אחר החלקים של גופינו שכאשר הנם נפגעים עשויים ולהעניק לכאבי גב. לדוגמה, במידה טונוס השריר הוא אינו בעל מוניטין לעכב צירים, ופירוק העברה של דחף עצבי מתקופת נתון, השרירים מופעלים מהמחיר הריאלי, הפרמטר שגורם לכאבי גב.
Go Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.