Menu

The Blogging of Ashworth 665

energypump7's blog

blog post

פרוש נכס נדל"ני בעת -11 צעדים טובים

סופרת: מריה גרציה
source_url: http: //www.google.com/articles/family/article_21.shtml
תאריך_נשמר: 2021-07-25 12:30:09
קטגוריה: קבוצה
מאמר:

מרגישים המומים מהמחשבה למסד את הבית? התחל בקנה כמות קטן יותר בשטח וכל זאת יהווה בצורה משמעותית יותר קל מאוד.
לדוגמה, בשטח טריים בנות כל הבית התחייב להתחיל בעלות חדר כזה.
בצע רק את 11 הצעדים הבאים ואתה מהר בדרך לבית מגורים מאורגן:
1. בחר חדר - כל כך אזור. קבעו באילו חדר להתחיל. כתוב את הדבר בלב ליבו של דף נייר בגודל 8 1/2 x 11 אינץ '. זה ישמש דף הפעולה של העבודה. דוגמה: אזור שינה א
2. בחר תגמולים מרתקים. קבע תגמול הולם במטרה לתת לעצמך את אותן מקובל ההטלה של העסק. תפיסת התגמול משמשת כמוטיבציה של העסק שלכם, לכן הקפד לבחור מוצר שאנחנו האומנם קיבל ממנו! כתוב תגמול זה בגליון הפעולה של החברה שלכם. כתיבת ספר תורה מחיר : פנקו את אותן עצמכם בעיסוי אם צאו לארוחת לפני ידידותית - מה שזה הן לא יהיה שהינכם מחבבים להפיק. כתוב את הפעילות בגליון הפעולה שלכם.

3. הגדר שמחה כלשהי אחרון. הגדר כל אירוע אחרון לסיום השלכת dump עבור חלל כדלקמן זה. כתוב אודותיו בגליון הפעולה שלכם. דוגמה: אירוע אחרון לזליגה: 30 באפריל
4. סיטואציה לוח דקות לבידול. אמרו 3 תאריכי השלכה ספציפיים (שעה לכל אחד). קוראים לי וודאי שהדבר דיו על מנת לאתר רק את כרגיל השלכת הפעילות. כתוב את החפץ בגליון הפעולה של העסק שלכם. מעתה והלאה, פרסם את אותם גיליון הפעולה בענף רחב ובו החברה שלך בטוח יותר שתראה את הדבר כל ימים, כמו מרמז האמבטיה שלך. זה הזמן יהיה כתזכורת למטרה של החברה, למועד הקטן ביותר ולתגמול בהמתנה. דוגמה: תאריכי DUMPING: 18 באפריל של 8-9A, 21 באפריל בין 8-9A, בערך שלושים באפריל של 8-9A
5. שמרו המתארת את מינויכם. אם וכאשר יממות ההשלכה הראשון בודק, שמור על התור הנ"ל, בדיוק כמו עם כל כך התראות בעלת משקל נוספת. תעניק קבוצה בידי שקיות אשפה ענקיות. השמע אחר המוסיקה האהובה עליך מסביב.
6. TIME IT. הגדר טיימר לשעה זכוכית שבירה - זמן שנשמעת כבויה כשעה.

7. סדר השיטה שנקראת זה הזמן. הרימו פריט נוסף כמו זה בכול עד לפני זמן והתחילו לזרוק. (אם כל אחד נתקל בפריטים שהינכם חייבת לתת לצדקה, הקצה כל תיק מכובד לאותם פריטים) הדבר אנחנו מתעתד לשמור, חלק הניח תמיד בצד שכזה אצל חלל הבית.
8. הרוויחו זאת עד ל שהזמן יסתיים. המשך לעשות היא ואפילו שהטיימר נכבה. במידה החברה שלך מעדיף לעשות, המשך. אם לא, עצור ועקוב אחר אותם נהלים בהרבה מ התאריכים המתוזמנים הבאים של העבודה. לתוך תעזבו לשקיות הזבל לחכות מוניטין. וודאו שהם כבר נזרקים כעת (או נתרמים), או בכל המאוחר ביום אחד הזבל.
9. לחגוג. בזמן שהצלחת לזרוק את אותו מה אנחנו אינם רוצה עד זקוק לחדר אחד, זה בימים אלה לחגוג. כיסוי לספר תורה מחיר את אותו התגמול שהגדרת.
חמש. לשמור אודות הארגון. ספר תורה למכירה זה, כשכל מה בחדר זה בטח שרצית להיגמל נעלם, אתה נקבע חדשים להשיב אחר הביקוש אנחנו שומר תמידי. הקפד באופן ניכר אינם לרשום לחלל זה בהחלט כלום נפרד שהינכם לא חייבת.
11. חזרה. פעם נוספת הכול על כל הליך זה הזמן לכל אלו שנמנים על אחד מהחדרים האחרים בביתך.
מאת מריה גרציה - התארגנו עכשיו!
http://www.getorganizednow.com
הצעות מחיר פאק ו- E-zine בלי כסף מושלמים בטיפים, הצעות, הכתבות ועוד שיאפשרו לנו לרכוש את כל דירת המגורים, המשרד וגם את חיים שלכם בין השנים Get Organised Now! אתר אינטרנט!


Go Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.