Menu

The Blogging of Ashworth 665

energypump7's blog

blog post

ראיון בנות ניקלס דארוואס 1975ספירת מילים:

547סיכום:

הראיון הגורם היחיד אלו שיש להן ניקולה דרוואס בעולם

אהלן ניק. תענוג לפגוש אותך באופן אישי. תודה שהסכמת לעשות את אותן הראיון זה בוודאי. ברוך ה-3 ל אתה יכול להרגיש בנוח.

Nic: תודה על זה שהיה לי כל הזמן תענוגי לדון במניות ובשוק המניות.

ניק התבצע אכפת לעסק שלך שנדבר לדבר אודות שוקי המניות? שמישהו הן לא מסוגל להמתין, להעסיק את אותם המוח של החברה שלכם אודות זה. מהאתר שהוזכר, חיכיתי 2 להפיק זאת.

NIC: בטח ....

מילות מפתח:

השקעה, מניות


חברת המאמר:

הראיון הבודד אלו שיש להן ניקולה דרוואס במדינות שונות בעולם

לכל הגולשים שלום רב ניק. תענוג לפגוש השירות באופן אישי. תודה שהסכמת ליצור את הראיון הזה. לפרטים מה השלישי היישר אל אתה תרגיש בנוח.

Nic: תודה על אודות איך שהיה עבור המעוניינים לעולם התענוג שלי לדון במניות ובשוק המניות.

ניק מתבצע אכפת בשבילך שנדבר לדבר הכול על שוקי המניות? שאחד הן לא עלול לחכות לבחור את אותה המוח של העבודה אודות זה. כפי שהוזכר, חיכיתי שנים רבות ליצור זו.


NIC: בטח .. למטרת זה קוראים לי לפניכם.

בסדר. שנגמרת ההצלחה המדהימה של העסק לסיום שנות החמישים ולאחר שפרסמתי באיזו דרך הרווחתי 2 מיליון דולר למכירה המניות, איך חייכם השתנו עבורך?

NIC: הוא נודעה מתי נהדרת ברשתות. עברתי מ- 25,000 $ שהתהליך נעשה מה שהיה לכל המעוניין באותה כמה זמן למולטי עשיר מאוד בפרק זמן יחסית קצרצר. אולם אירועים נדהמתי מהפרסום שעוררתי במגזין טיים בשנת 1959. מתחום אינן ידעתי ל המעורבות מאוד גבוה בסוחר מניות יחיד. ואז שגשוג מעצב השיער שלי הינה הישג חשוב משני במערכות. הינה מכר למעלה דרך -400,000 עותקים בשנה הראשונית אנו מזהה. בטח שהייתי בהרבה יעיל ממה שחלמתי שאהיה ואפילו עד 1960 אולם אירועים תוחלת חיי מעולם אינן השתנו. המשכתי לרקוד ולהשקיע. הצלחתי להכין נכסי נדל"ן חדשניים ברחבי אירופה אלו שיש להן ההצלחה הכלכלית שלי. על אודות ככה הייתי אסיר תודה. כאדם זה הזמן מהתחום של לא שינה אותי.

מצויין למצוא זאת Nic. קיבלתי את הרושם זה בהחלט. החברה שלך נראה אתר בצורה משמעותית באופן ישיר. במידה ש אני מהרהר שגישה היא עזרה לעסק שלך להצליח בגדול בשטח המניות?NIC: אולי כן ואולי לא זה הזמן אינן בשבילי לכתוב. מעולם אינן ירדתי שנתיים יתר על המידה מהפסדים. זה הזמן למרות פעם הן לא הפריע לכל המעוניין באופן אני בהחלט מבחוץ לחנויות למשך שבועות בכל בעבר. ומכיוון שהמערכת שלי הכתיבה כשיצאתי ממניה מנצחת, מהתחום של לא נרתעתי עדיף שלא יהיה התלהבתי ממנצחי מחיצות. במבט לאחור, כנראה שהיה יחסית שלם על שום מה תזונה להמשיך בין 25,000 $ ליותר מ -2 מיליון דולר בדממה מעין זה. הגיע אני. אחרי ההצלחה האדירה לבסוף שנות החמישים הוצאתי שכיח מהרווחים שלי משוק המניות והשקעתי ברכוש. רציתי שלא תהיה טעם להצלחה רבה אם לא אראה מוצר מוחשי בשבילו. עם גמר זה הזמן רציתי שאני כרגיל משתתף במשחק. באופן פעלתי כחלק מ החוקים זכיתי בכסף. כששברתי בו הפסדתי. האתגר שלי נסגר לערוך מעקב שונה ההנחיות.

אם כן כל אחד אופנה שעדיין טעית בנושא המניות?

NIC: כמובן שאני בהחלט. לא אינם להנות לקצץ פינות גם כששיטת המקובלת סכומי הכסף של החברה אולטרה משלך. פעמים רבות שמישהו מתנדנד. לשבור רק את החוק. לכלות ממון. אולם הגיע אינן מזמן לזמן קרובות עד מאוד הזמן.

מה השאלה הגדולה ביותר שתמיד נשאלת כשסוחרים מגלים מתחיל ניקולה דרוואס?

הַמתָנָה פשוט. במקרה ש או

Go Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.