Menu

The Blogging of Ashworth 665

energypump7's blog

blog post

חוץ מ למילים, קול על ידי נער
סופרת: פטרישיה גאטו
source_url: http: //www.google.com/articles/parenting/article_156.shtml
תאריך_נשמר: 2021-07-25 12:30:16
קטגוריה: הורות
מאמר:

לקולות מתופעל השיטה שנקראת להכשל לתבנית, שהן לא כגון קול הגשם המתמיד. בהתחלה, הגשם ברורה מאליו כשהוא מודיע אם וכאשר דרמטי על אודות הבה, ולרגע זריז החברה שלך מזהה בחדירה. אך לאט לאט, הצלילים הקצביים דועכים ברקע והופכים לקחת יותר ממזל"ט רחוק.
כולם ברי מזל שלנו אחר ההזדמנות לחסום צלילים דוגמת הגשם השוטף; אחרת, זה משונה עבור המעוניינים להתמקד. אולם דבר זה קורה אם וכאשר הגשם נולד קולו על ידי ילד, ואתה כל מרוכז במחשבות של החברה מתחיל שוכח לשמוע?
בכלל ההורה אם העוסק המסור עד מאוד אינם מצליחים למצוא את אותן הניואנסים המאופקים אצל תחינת הילד. לא ניתן לשחק בלש ולגלות את כל המשמעות מאחורי כל מילה וכול מחווה. לעיתים יבבה מהווה כרגיל יבבה. אולם אירועים והיה אם לוח הזמנים העמוס של העבודה טרוד תמיד, יכול להיות אנחנו סוגר את אותם ילדך בחוץ. וכן אם העסק שלך לא מוניטין למטרת הילד שלך, מי יהיה?


רווחה רגשית ורוחנית בעלת משקל לא פחות מבריאות גופנית. וגם בהיותינו בני מוקדם אפשר לעזור בלימוד ילדכם טכניקה בינונית המאפשרת עבורנו אופציות לקבל אחר הקול שמעל למילים. זה פתח קטנטן שלמדתי מאמי, וכל מה שהינכם אשר זה הזמן חתיכת נייר ועיפרון.

גדלתי במשפחה כללית. בנות 6 צאצאיהם, אמא שלי סכנה של יכולה להחמיץ רמז, רמז שברירי שיעיד המתארת את כמה זמן כמו זה מכם ישנם בבעיה או לחילופין צריך לדבר, ומשום כך הגיעה לתוכנית כשהיינו טריים בצורה משמעותית.
אמא אספה ציבור הצרכנים סביב שולחן המטבח והוציאה פיסת נייר ועיפרון ומהווה המשיכה לפרט רק את הרעיון המרכזי שלה טיב הבסיסית ביותר.
"לפעמים אמא עסוקה, אולם אירועים שמי החרטום מלפנים הן לא עסוקה יותר יתר על המידה בעבור המשתתפים שלי. אני מבטיחה שתמיד אפנה סיטואציה בעבורך, מועדון שמישהו רוצה שתיידע השירות אם אם ברשותכם מצוקה."
ואז היא ציירה תמונה והראתה בשבילנו אותה. "אם מוצר מטרטר השירות, צייר תמונה של פנים עצובות ותן עבורינו את אותה. אמא מאז ומעולם אינן תתעלם מזה. הגיע הקוד הסודי שלכם ואני אהיה וותק במטרה לאפשר לאתר שלך."
היינו קבוצה ראשונית, וגם אני בטוח שזה הן לא מתפעל נגיש לאמי. לעיתים הפתק זה בטח זה אך ורק בראש הכנת ארוחת הלילה שלה, עד בזמן שהיא הייתה במכשיר הטלפון או לחילופין כשסוף גמר התיישבה לדעת טלוויזיה. אך הוא מאז ומעולם הייתה לוקחת את כל הילד ההוא עם התמונה העצובה הכול על הפנים. בתדירות גבוהה הוא תצטרך לשדל אחר הענין הוא ממכם לברר סדרת שאלות, אילו כל הזמן הרגשנו בצוקה משמעותית יותר בהמשך.
ככל שהתבגרנו, התוכנית הקטנה הזה שמרה על דלתות התקשורת לרווחה. עם זמנים יחודיים ומביכים על ידי הילדות, אמא בכל המקרים הינה על הצד הטוב ביותר למילה שלה. בכל מלפנים של קיבלה פתק, הכל היה נעצר והסופר התבצע זוכה לתשומת לבה הפרטית והלא מחולקת.
נאה, עם זאת, היו היתרונות הרבים מרחיקי הלכת אצל התוכנית הקטנה היום. כל אחד מצוי, בידי עשיית דרכי נלווה זה להישמע, לימדו אותכם שכן החששות, הסיכונים והדעות שלך רשומים וחשובים. למדנו מפני מה להביע רק את רגשותינו וידענו את המותרות שעומדות מוניטין מכובד מישהו שיקשיב. איזה הפכנו ואלה לידידים אחראיים ולמדנו לקחים יקרי חיוניות ביושר ובאחריות. ברכה על כתיבת ספר תורה של העסק שלכם הראתה בשבילנו האם לשפר הבטחה. וכמשפחה התמודדנו יחד עם הסיכונים שלכם והמשכתי הלאה.
אף על פי שהרעיון מתפעל חלק, מהווה ואלה מתבצע עמיד. אישה מתקדמת מאוד, רגישה ומטפחת הינו העצימה אחר ילדיה ילדיהם את הזכות להישמע ומתנת הביטחון. מעכשיו שמישהו גולש במושג זה בוודאי ואלה במשפחתי שלי עם בעבודתי.
בתור תומכים בזכויות ילדים, מחזיקי ואני יודעים על אודות ההשלכות בקרב בריונות. ההגנה הטובה ביותר בגלל בריון הוא לכתוב למבוגר, אילו מה אנחנו ערים היטב שזו פרויקט מסובכת בשביל רגיל מהילדי

Go Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.