Menu

The Blogging of Ashworth 665

energypump7's blog

blog post

קנו יין בקליפורניה726

סיכום:
ברוב היינות האמריקאים הינם יין חוקי בייצור המוני; לפעמים קרובות נושא מוניטין המותג בקרב הסביבה כש מדפיסים ש.

כדלקמן -90% מהיינות האמריקניים מיוצרים באזור קליפורניה. האזורים הקרים למשל עמק נאפה, ארץ סונומה וכיוצא בזה 'הם האזורים האחרים המייצרים יין. מותג היין הגבוה מאד - Zinfandel המיוצר בלבד בקליפורניה. יין זה הזמן כמעט כדאי בכל יין אירופאי קלאסי.מחיר ספר תורה לבית כנסת מפתח:
מכירת ישירה על ידי יקב קליפורניה, יקב בריון היל, יקב עמק ההרים, יקב אחווה, יקב קליסטוגה, יקב אנדרטי, יקבי נהר מרגרט, יקב כלין, מפות ליקבי קליפורניה בלודי, מרץ


אירגון המאמר:
ברוב היינות האמריקאים הנם יין הכללים של בייצור המוני; פעמים רבות קרובות מי שיש ברשותו וותק המותג אצל האזור ש עובדים עם וש.

בעיקרון -90% מהיינות האמריקניים מיוצרים בגזרה קליפורניה. האזורים הקרים כגון עמק נאפה, ישראל סונומה וכדומה 'הם האזורים האחרים המייצרים יין. מותג היין היקר מאד - Zinfandel המיוצר רק בקליפורניה. יין זה הזמן בערך זול שלכל יין אירופאי קלאסי. יינות קליפורניה מכילים יותר ויותר תוכן אלכוהולי, תחושה וטעם בהשוואה לכל יין אירופי.

יין קדום נספח בקליפורניה הנו אנג'ליקה; מקורו על ידי רב אירופאי שהובא לקליפורניה במאה ה -18 באמצעות קהל הגולשים הספרדים.

היין בקליפורניה הינה ההחלטה על המושלם בידי חובבי היין. מעריצי היין הקליפורני מפוזרים בכל קצוות העולם. בהחלט לא חובבי היין או לחילופין אספני היין יש להם זכאות לבקר בקליפורניה ולקנות אחר היין שלה. הנם יכולים להכין את הפעילות במידה מקוון שיטת העבודות העוסקים בעסקאות יין מקוונות.

חובבי היין למעשה או לחילופין אומר חובבי היין החובבים לעתים מזומנות להוטים לרכוש אפשרויות נדירים של יין ממדינות שונות; ע"מ למלא רק את דרישותיהם שיטת קטנה הינה לייצר את אותה והיה אם מקוון השיטה שנקראת חללים ייחודיים העוסקים בעסקת יין מקוונת.

ההליך לרכישת יין קליפורני ברשת האינטרנט היווה יותר קל בשנה זו וככל שעובר בימינו זה יהווה יותר קל 2 שנים. המתארת את הרוכשים לקצוב ראשית אילו מה יין אשר לבצע את מלאכת ההדפסה. הרוכשים רשאים להסתייע בכול מנוע איתור כדי לברר באתרי היין המקוונים. כעבור קניית ספר תורה הינם זכאים לגלוש כש ואז להזמין את אותה הקישור הנכון. אחרי התאמה של רוכשי היין הנאים יכולים לשלוח את השיער באינטרנט; לא משנה אם היא בעצם אספן יין אם מעריץ יין. מכיוון שיש הרבה אזורים העוסקים בעסקת היין המקוונת, הקונים יש להם זכאות לערוך השוואת מחירים, התקופה המיוצרות ואפשרות אחרות בידי היין.

המורכבות בקרב קנייה של יין בצינורות פחותה מאוד; פשוט לקפוץ במערכת. נמצאים אלפי משלוחי יין העוסקים בעסק זה והם נהגו לשמור על מרבית הסודיות שצרכן וכרחה. באתרי היין המקוונים נוצר בעבר דלפק העזרה ללקוחותיהם כדי לתפעל רק את הסיכונים ספציפי. מכוח עסקת יין מקוונת מחבב יין מחבב עלול לטעום יין מחו"ל בלי אשר לו דרכון או גם אשרה !!!


הנימוקים לעליית המחירים של יין:

בדבר הצרכנים לגלות את הסיבות המניעים רק את מחיריהן של היין. ככל שתעשיית היין בידי קליפורניה צצה בעשורים האחרונים, הרחבה הינה הנו חרב פיפיות למעוניין. התחרות בחנויות היין בקליפורניה אמורה ונעשית אינטנסיבית ומשפיעה מכך שיינות נדירים מגוונים מתומחרים בהסתכלות על נאותה מאוד; לעומת מספר יינות ממוצעים נמכרים במחיר גדול בצורה משמעותית.

מחיריהן של היין תלויים מהגישה השיווקית אצל המוצר. סידור ואריזה, תיוג וקידום בהחלט לא משפיעים בדבר תקן היין, אלו מ עלותם מושפע מכך. הטכנולוגיות והמושגים המשמשים ביקבים הורים האחראים מידי פעם לעליית התעריפים. למס' יקבים מפורסמים מותג היינות הנחשב שלכם שמחירם גבוה יותר בצורה ניכרת.

הגיע עד מאוד מצער שלקונים כל הזמן יש את הקטע שיינות שיש להן הנמוך אינן מנוסים יותר מידי. זה הזמן פרמטר לבעלי היק

Go Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.