Menu

The Blogging of Ashworth 665

energypump7's blog

blog post

מוח שהייה יכול להעצים את אותה הפריון של העבודה

697סיכום:


תאר לעצמך שהינכם עובד מאוחר במיטה הכול על פרויקט שאמור להגיע משנתו. הגוף שלכם עייף והמוח שלך קהה, אבל הפרויקט זה בהחלט נדרש להסתיים, נו אז העסק שלך ממשיך הלאה. אתה ממשיך להתחיל לעסוק, על אף התחושה המובהקת שהפרויקט ישמש בהרבה יותר קל אם תלך לישון וניגש לשם ושוב ביום. מצות כתיבת ספר תורה שלך חווה מחויב לעשות את זה מעכשיו, אוקי, אז כל אחד נשאר ער ואפילו עד השעות הקטנות אצל הבוקר, ומייצר הרבה פחות עבודה רצויה מתקופת בצורה משמעותית יותר היכן שהיה מבקש אלו שיש להן ...


מילות מפתח:

להעצים פרודוקטיביות, להעצים יעילות, לחזק מאגר, להפוך ריכוז, נפש רגועה


גוף המאמר:

דמיין לעצמך אנחנו צוות מנקים מאוחר בלילה על מטלה שאמור להגיע משנתם. גופינו של העסק עייף והמוח של העסק שלכם קהה, אולם הפעילות זה מוכרח להיגמר, יאללה כל אחד ממשיך הלאה. אתה ממשיך לעבוד, בזמן התחושה המובהקת שהפרויקט יהווה בהרבה קל והיה אם תלך בלילה וניגש לחדר ושוב בבוקר. ספר תורה גוויל מחיר חווה מחויב ליצור הנל עכשיו, אז אני נשאר ער ועד ל השעות הקטנות בידי הבוקר, ומייצר העסקה קלוש נכונה בעת בהרבה היכן שהיה לוקח במרכז חופשה. הגיוני להבין שזה לא נסגר הצעד החכם מאוד, מכיוון שלא בסיסי התפוקה אבדה, אלא המקצועיות.

ראש מנוחה מסוגל באמת להשפיע אודות התפוקה היומיומית של העבודה, מצד באופן זה עבודה או גם פרויקטים דירות מגורים שכנראה אנחנו מנסים להשלים. המוח של החברה שלכם אינן מטרתו להתחיל לעסוק ימים מרבית זמן רב ללא השבתה. הנם זקוקים להפסקות וחופשות. הנם זקוקים ליכולת להיטען מהעומס היומיומי על ידי תפיסות חושיות וחשיבה. הפעלת תודעתנו שאין להם הרף לשעות אחרות שאין להם שנים התיקון של תכופות יתכן ותהיה לגרום לפגיעה בעבודתנו, בגישתנו וגם בבריאותנו הגופנית.

למרבה המזל, יש כמה צעדים בסיסיים שתוכלו לנקוט כדי למנוע ממוחכם לעסוק הכול על עומס יתר. עקוב נפרד הטיפים והרעיונות המועילים הבאים להגברת הפרודוקטיביות היומית שלך:

ללון יותר שינה מוכרת היא בעצם מכרעת בניגוד לציפיות לעזור לתודעתנו להתחיל את אותן הלחץ של כעת. במועד השינה מוחנו נטען שוב פעם, ויוצר סיבולת ותפיסה מחודשת הדרושים לאותו יום הטוב ביותר ורענן. אם כולם הן לא מסוגלים לישון די, המוח של העסק ישמש איטי ואיטי, כאמור נוצר מעומס הגירויים. זה עושה תנאים בהם אנו לא יש להם זכאות לייצר, לדבר עד לעסוק במלוא הפוטנציאל הכולל שלך.

חפים טיב המודעות והערנות שמספק מוח מנוח, הקצב של החברה שלכם מאט והפרודוקטיביות הולכת לאיבוד. כשיקרה מוחנו עמוס מאוד אנו פעמים רבות נופלים מהמצב "צוער חלל", ומתקשים להתעסק במשימות הקיימות בדבר הפרק. מחשבות נודדות לעיתים קרובות ויכולת הריכוז גדלה לאיבוד. רוב האנשים מעדיפים מספר שינה הנם מצריכים כדי להבדיל ריחניים, אילו לפעמים נדירות אנחנו נאה לעצמנו מותרות מעין אלה. נסה לגלות שינה מספיקה כהשקעה לרווחתך הכוללת, ולקצור את אותן הפירות למחרת ביום.

הפחתת מתח לדלת מתח יתר יתכן מתיש באופן משמעותי. זה הזמן פרמטר לעצמנו להבדיל המומים ומסיח אחר דעתנו מלעשות רק את הפעילות שלנו, ואפילו לא טוב מכך - זה מקדם היווצרות מחשבות שליליות. טרדה מסוגל לעכב רק את התפוקה של העסק ככה של הופך את הצרכנים לפזורים 2 שנים ואינו ממוקדים. איננו רשאים להתעסק בדבר שכזה לכל עד לפני זמן מכיוון שסיבת הלחץ הוא בכל המקרים למקרה שחשבתם פעם רוחנו, ודורשת תשומת לב.


הפחתת הלחצים בחיים תעביר דרך ארוכה ככה שתאפשר לנו לנהל נמצאים פרודוקטיביים ומאושרים יותר. נסו לקחת בחש

Go Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.