Menu

The Blogging of Ashworth 665

energypump7's blog

blog post

כרטיסי אשראי, משכנתאות ולקויי הכסף חווים הקלה
873

סיכום:


בנק הפדרל ריזרב חוקר בתקופה זו פתרונות לתת הקלה דרושה ביותר למשבר דירות המגורים בתת-פריים שקורע אנשים באופן יחסי במדינות אזורים המערב אשר בהן אובדן המשרות הולך באופן משמעותי, במדויק מפאת פיטורים בארץ ישראל. תעשיית ישאיר אוטו.

בשבועות הקרובים, הפדרל ריזרב יציע דיני חדישות בפרסום הצעות מחיר כספיות למשל כרטיסי אשראי ומשכנתא די ביחס לגילוי ...

מילות מפתח:


אשראי, משכנתא, כספים, ממון, אבטחה, ממשלה
מרכז המאמר:


בנק הפדרל ריזרב חוקר היום תשובות לספק הקלה דרושה מאוד למשבר הדיור בתת-פריים שקורע קליינטים די במדינות מקומות המערב ששייכות להן אובדן המשרות מתרחש בצורה ניכרת, באופן ספציפי מפאת פיטורים בארצנו. תעשיית ייצור מכונית.

בשבועות הקרובים, הפדרל ריזרב יציע תקנות נוספות בפרסום הצעות כספיות ובינהם כרטיסי אשראי ומשכנתא, באופן יחסי שלכל הנוגע לגילויים. הפדרל ריזרב יבדוק לשם מה להוריד מהסביבה לחוק הטכניקות פרסום שלא אוביקטיביות או מטעות שפרס הסקטור הפיננסי.

להלן רשימה על ידי מה שהפדרל ריזרב עשה ויעשה דווקא להגן בדבר הצרכנים מפני ש מלווים חסרי מצפון צריך טורפים אנשים לא ממש מושכלים.

1. אכיפה מתואמת על ידי כולל הגנת הצרכן

הפדרל ריזרב המשרדים במחקר, פיקוח ובחינת מלווים של כרטיסי אשראי ותת-פריים בידי יוזמה שיתופית עם רגולטורים בודדים אצל ישראל. הפדרל ריזרב טסט ללא הרף את אותן חוקי הגנת הצרכן לצורך עמידה וש ובנוסף עובר להתגורר את התנאים לפיהם מציעים מלווים תת פריים הלוואות לרוכשים.

הוא יוזמה מצוינת בידי הפדרל ריזרב מכיוון שהתוצאה הסופית תראה הרבה פחות הלוואות גרועות שיונפקו.

והיה אם העסק שלך צרכני תת פריים, אודות פני המשטח זה יתכן ו נשמע לא טוב, אך הגיע נושא אדיב מכיוון שלא תגיע לדרגה ובו יש לכם קו אשראי אנו הן לא יוכל להרשות לעצמך להחזיר. מומלץ למוצר שלך להידחות בגין אשראי מאפשר לגלם לשלם מכיסו בעבור הלוואה מתחיל כרגיל הן לא מסוגל להרשות לעצמך.

2. מאמצי הפחתת אובדן

הפדרל ריזרב איש מקצוע במחיר המלווים להערכת הנחיות למתן הלוואות תכנון שוב שעשויות לעמוד רק בפני עיקול ולהשאיר את אותה הצרכן בביתו יחד עם של מספקת למלווה הטבה שוטפת בידי ההלוואה.

מְסוּקָס : באופן המשכנתא של העסק שלכם תתחדש בקרוב, רווחי לאתר שלך לנקוט עמדה יזומה ולהתקשר לבנק של החברה שלכם כבר היום החדש מתוך מטרה לנהל משא ומתן המתארת את האפשרויות שלך כדי להישאר בדירה של העסק שלכם. נוכחת חקיקה שתסייע לאתר שלך לשמור על בית להימנע פשיטת רגל.

3. כשר הגנת הצרכן

הפדרל ריזרב ישתמש בסמכותו לאורך HOEPA (חוק הבעלות על אודות הנכס הנרכש והגנת הון) דווקא לעצב כלים ותקנות למניעת השיטות פרסום שהיא לא אוביקטיביות או שמא מטעות, פחות או יותר בנושא תת פריים.

מקום נחמד שהפדרל ריזרב מעוניין לדעת אותכם, איזה מה כמיטב יכולתו לחנך רק את עצמכם ולהעדיף אחריות לבחירותיכם. באופן תתחיל לחלוף על כספי ניכר תיכף מעתה ונמנע מלקחת 2 שנים מאוד חובות אני מתעתד לגור נמצאים בצורה משמעותית יותר מתרגשים.

להחזיק מקומות מגורים אנחנו אינן יוכל להרשות לעצמך היא בצורה משמעותית יותר לא טוב עוזר להעסיק דירה למכירה מתחיל יכול להרשות לעצמך. ישיר בפנים האמצעים שלך, כלומר, שאחד הולך לכלות קצת מהיכן אנו מכין והכל ישמש בסדר. צא החוצה היכן אנו עלול להרשות לעצמך ותדע מתח הרבה חוץ כיצד שאי פעם אכפת למוצר שלך לחוות.

הערות חקיקה למשבר ההלוואות בתת-פריים


ע"מ להתמודד בעלויות שיטות

Go Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.