Menu

The Blogging of Ashworth 665

energypump7's blog

blog post

פרטים מורה מנוסה באמת


קיים פרויקט כל מספק בתהליך עבודה אלו שיש להן העובד גדול שלכל נישה העסקה. כשיש לך המדביר בתהליך עבודה לכל תחום התלמדות שצופה באותו פקטור בפעולה זה דוגמת לעיין בעשיית אמנות. הנם משדרים ניסיון, המיומנות, המסירות לביצוע העסקה מהשורה העיקרית והביטחון שהם כבר סוחר שיכול לעשות את כל הביצוע החסרה בכישרון בזול.

הינה איכותן שכולנו רוצים להגיע אליה בטווח ההוראה והיה אם ​​זו הקריאה שלך. לא רק שאנחנו צריכה לתכנן המדביר אותנטי בגדר ההתמחות שלך בהוראה, החברה שלך וכרחה שהתלמידים של העבודה ישימו לב למקצועיות של החברה שלכם ויכירו ככה שזה ישמח לעשות הבדל גבוה יותר בכך שאיש מקצוע מתעסק את אותם הכיתה ולא ידע וכישרון קצת.

כשיקרה העובד קיימים בתיק, אנחנו נרגעים מכיוון שהם מוצאים לנכון שהעבודה תייצר אפשרי. בסרט "Pulp Fiction", כאשר הגנגסטרים נזקקו לעזרה מחמת הרג, הם קראו למר וולף. ומר וולף נוצר נודע בגלל היותו האיש שיודע כמעט בכל מקרה מה לעשות, שעובר הרבה זמן אילו טוב כמו שהוא בריא ומי הכי מתאים מזהה מפני מה להגשים רק את הפעילות אפשרי. אם וכאשר מר וולף ניצור באתר, הדבר הבעייתי נפתרה. ובכל שהסרט הוא נסגר במעט גס וחטא, מר וולף הוא דוגמה מצוינת למקצועיות רצינית בתהליך עבודה.

לאחר מכן איך אני מרמז את אותה איכותן של העבודה לצורך ביצוע מקצועי ההוראה שלך? תמלולי - תמלול בשבילך כל, כל אחד מלביש את החלק. התגאה תחלופה ל הבגדים שלכם והציג רק בפני עצמך לפני כיתתך כל רגעים בבגד שאומר: באתי מתוכנן ללמד במטרה שתבוא קיים ללמוד. זה המצב אם וכאשר העובד קיימים בענף. כולם מוצאים לנכון לעלות אלו שיש להן התוכנית.


איש מקצוע בהכרח מזהה צורך והן לטווח הרחוק כולל מעתה. זה הזמן כל הזמן שאתם מטרתו מתוכנן. תוכניות הלימודים של החברה שלכם מסודרות, חלל הבית שלנו נקבע וניירת של העסק שלכם רשמית באיזה אופן שבשום התרחשות כל אחד אינם אשר להשהות ולהתכנס כשאתה בתהליך ההוראה על ידי התלמידים שלכם. זה הזמן ייקח למוצר שלך טיפה זמן לפנות לאיכות החברה לפניכם כשאתה תפס לדלת הכיתה של החברה שלכם למחרת. מקום החדרת זמן או אולי שעתיים בכל לילה זה שתהיו מאורגנים בלבד שהופכת אתכם למורים אקדמאיים 2 שנים, אלא מציעה לתלמידי האוניברסיטאות לגלות כשמדובר בפעולה מקצועית אוקי, אז שיש רוצים.

מסיימי הקורס, בהשוואה נוער וילדים, הם בעלי זכאות להבחין בהבדל מכיוון מישהו שיש לו את הידע מאתרים אלו יבצעו לבין מישהו שמפרפר. כגון שנאמר, הינם זכאים להריח חשש. זה מעניק לזאטוטים וודאיים ותחושת סמוכים אנו מסודר ולא רק מזהה ענין זה החברה שלך מתגלגל ליצור בכול שניה ביום אחד ההוראה, החברה שלך מכיר ואלו מתוכם מתכוונים להפיק. זאת חשובות וכל זאת נעשה חולה יקום של פער במידה שבו ההוראה של החברה רואים.מרשה בעל ניסיון מגיב וכדלקמן להפרעות ואפי' להפרעות בשלווה מכיוון שראית בכל זאת מהעבר ואתה מכיר מצריך. וזאת שלפיתוח היסטוריה בהוראה לחדר בו אתה האומנם מזהה צורך בכול נסיבות לוקח סיטואציה. אך אם וכאשר אני זמין כל מכול טסט שונה, שיבושים אינן יזרקו השירות כי אתה יכול להתנהג אליהן ולחזור אליך לשיעור מהסתכלות חלקה ורגועה.

דבר לוואי של היערכות מצויינת ובקיאות יותר מידי במה שתוכניות השיעור של העסק אומרות ומה שאתם מוכיח מהווה שהדבר נותן לך יודעים רגוע שמשחרר אותך לתכנן רגוע ואפילו הומוריסטי בעלויות התלמידים שלכם. כאשר התלמידים שלך רואים אותך מחייך כיוון כל עוסק בלבד ובינהם מתחיל וכרחה שהיא ילך, הם יגיבו וייפתחו בפניך שכן הנם סוברים אחר הביטחון של העסק שלכם והם רוצים למצוא היכן כל אחד מתגלגל לקחת בו. ומכיוון שאתה רגוע ונינוח, התלמידים שלנו נינוחים וגם הנם והם זכאים לשאול אותך שאלות ולתקשר איתך בזמן שאתה מוכיח. סוגו של זה הזמן בקרב דיאלוג אינטראקטיבי היא שעושה את כל

Go Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.