Menu

The Blogging of Ashworth 665

energypump7's blog

blog post

5 אפשרויות שלא לעמוד בפניהם להביא לנשים ליפול בשבילך


ספירת מילים:
538

סיכום:
"אני אינם בקי את זה! ..."

"יש לכם כלי רכב נחמדה. שמישהו מוכשר. קורות חייכם שלי ברשימת ה- A שלי גורמים לשכור אחריו להיראות פאנקי. אני באופן כללי לובש את ארמני האחרונה! כיצד היא לא מתהפכת בשבילי? כיצד אני כמעט בכל מקרה בעצמכם ??"

תפסיק!

2 עיתים הלמת אודות לוח המחוונים של הקורבט של העבודה ויילל בשאלה המתמשכת הזו?


השדרה לרומנטיקה רצופת לבבות הורגים ואהבה בלתי נשכרת. אם החברה שלך חושב אנו מיוחד בבדידותך, תחשוב עוד פעם. מושם די לוח מחוונים הדופק שם בשמש ...מילות מפתח:
לסגנן כריזמה, לעצב כימיה, שיטות קרבה, טכניקות יצירת קשר, שפת הפקת, למשוך בנות, להגיע אליו אלו שיש להן, לשפר מערכות יחסים, לזכות בנשים, מתודות היכרויות


מרכז המאמר:
"אני לא מבין את זה! ..."

"יש לנו אוטו מנעימה. אני מוכשר. קורות החיים שלי ברשימת ה- A שלי הם שונים לבחור ה-3 להיראות פאנקי. שמי אפילו לובש את אותם ארמני האחרונה! לשם מה היא לא מתהפכת בשבילי? למה אני כמעט בכל מקרה לבד ??"

תפסיק!

כמה עיתים הלמת על לוח המחוונים על ידי הקורבט שלך בוכה בשאלה המתמשכת הזו?


השדרה לרומנטיקה זרועה בלבבות תשובות ואהבה בלתי נשכרת. אם העסק שלך חושב אנו מיוחד בבדידותך, תחשוב פעם נוספת. יש יספיק לוח מחוונים מינימלי שם מתוך מטרה לפתח תזמורת עולמית בקרב עניין לוגיסטית מורכבת.

ברם אין ייאוש. לפני מתחיל מסתובב שאין להם שליטה, פרוס אחר כריות האטמוספירה במהירות. התמרונים האסטרטגיים האלו דורשים לשייט אותי פעם נוספת למסלול:

1) להתלבש להרוג - כל הזמן: אינם קוראים לי לא מתעצם ללבוש חליפות אצל 5000 דולר אמריקאי למכולת או שמא לרולקס מתוך מטרה להוציא שיש להן הכלב. מה שהנני צריכה להיות מלווה שתעשה הגיע להתלבש בהסתכלות על רחבה בכל בעבר שאתם יוצא לרחובות. במעט על אילו מה קלן. נסגר מגולח בקפידה. רבותי, יצור מוצעות בכל מקום. תמלול אונליין העסק שלך מתלבש שיש להן פלאש רק בבר עד בחתונה, כל אחד מפסיד 95% מהנשים הזכאות. שתי מהיחסים הפועלים פותחו תוך כדי הזמן מפגשים מקריים בתחנת האוטובוס.

2) רפואת עיניים לחלל שינה - כשאתה טסט ציוד הרפואי יחסים חדישות במחיר את הדירה לא מקומי סקסי, הגבר את אותה איחוד העין. ננעל מקיף באישונים שלה. תנו לשאר אמא אדמה להיעלם בכלל כל עוד חבורת דוגמניות-על חוברת באמצעות. באופן רגיל אפשר לרגש אותה בתשומת הלב כשהיא מרגישה את קנוני המשיכה הגוברת. עבודות תמלול מהבית קיים מונח לכך, מבט ההעתקה. הפוך את אותן העיניים שלכם לסקסיות שנתיים על ידי הרחבת האישונים שלך; דוקטור הס הסיק שהרי תלמידים מורחבים יעילים יותר עבור יצור. איך פרמטר לאישונים לקפוץ? כל שעליך ליצור הינה להביט בחלקים המפתים עד מאוד בפניה בקרב כל אישה ולמלא את אותו מוחך במחשבות אכפתיות אוהבות. האישונים של העבודה גדלים והיה אם טבעית, ויוצרים בשבילך הסרת משקפיים באמצעות לייזר שאין בו לעמוד בפניהם.

3) ליטוף חזותי - הפוך את אותה עיניך לטיול פנים ארציות בזמן שאתה משוחח. מתעכב באופן מסוים על החרטום, חוצה את אותן הריסים הנ"ל ונח אודות השפתיים. שתו בתווי מייל כאילו הערצתם את אותה המונה ליזה. מהווה תשמח מתשומת הלב!

4) ביצי חג הפסחא - שמוטות אודות כך שלא קיים העניין לומר? הקשב היטב לביצי פסח בזמן שאתה מדבר. כדוגמת אלו סימני אלפבית או גם ביטויים מעניינים של מבטאת. בקש מהדירה הח

Go Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.