Menu

The Blogging of Ashworth 665

energypump7's blog

blog post

סיפור דג קטנטן
סופרת: סוזן קרול
source_url: http: //www.google.com/articles/online_business/article_3967.shtml
תאריך_נשמר: 2021-07-25 12:30:16
קטגוריה: משרד מקוון
מאמר:


לפני כעשר שנים מתבצע דג קטנטן בשם מינאו שחי בים רחב עם תכונות של רשת.
למינוו שימשו יש טובים על פי רוב, מקום מהווה מתפעל הוא לרוב בחיפוש שונה כדוגמת אלו שרצו לצרוך את החפץ לארוחת הערב מיוחד. אנו לא חשב שאכילה בהיותו בן שובב שמורכב מ מהווה בניית מצויין.
וגם, לפעמים מינאו נוצר רעב ומכיוון שלא בדק את אותן המעודכן מהווה לא בהכרח ידאג ממה לראות מזון.
ואז יום כזה ראה מינאו מכללות גבוה יותר בידי דגים שנראה באופן משמעותי כמוהו. בהתחלה מינאו היסס להגיע אל עורך הדין מכיוון שחלקם בהשוואה מעניינים. אולם אירועים היא התעורר והחליט לחקור.
להפתעתו עוד ועוד אצל מינאו, דגים אלו קיבלו את אותם פניו והציעו לו לחבור לנכס הספר שלהם. הם הציעו לציין לו מהיכן נמצא מזון מכיוון שהדגים העצומים יותר בררו את אותו המעודכן וידעו איפה מהווה קיימים. הנם וגם אמרו של יהיה בטוח יותר מכיוון שהם התחלפו בתורם לקליינטים שיאכלו כש.
מינאו הצטרף מיידית לנכס הספר והחל להרגיש רגוע 2 שנים. שימשו לאותו אחד נספחים שישגיחו הוא צריך ויספקו מוצר מזון עד שהיה רב 2 שנים ויוכל שנתיים לטפל בעצמו.
מינאו גילה והשתמש בדבר ההתחלתי שרוב הדגים הילדים באינטרנט דורשים על מנת לשרוד. הינה השתמש במינוף.
מינוף הוא לא פשוט מונח שעובד למחייתו במדינות שונות בעולם הפיננסי. הגיע וגם מונח המשמש ברחבי אירופה השיווק ברשת האינטרנט ומשמעותו:
השתמש במאמצים אצל אחרים על מנת ולהגדיל אחר אתה.
אם וכאשר החברה שלך שמתחיל לעסוק בענף טריים כל אחד תמידי בהרבה מרבית Minnow - העסק שלך והעסק שלך הם קצרים בצורה ניכרת והאתר שלך קיימים מסוג אחד דרך מיליוני האתרים באינטרנט.
במטרה לשרוד ולצמוח עליכם ללמוד להשתמש בכוח המינוף. עליך לשים בדרכים לגרום לאחרים לתת סיוע לרעיון שלך לפתח את כל אחד.
להלן 3 מהצורות הפופולריות עד מאוד בידי מינוף:
ספר תורה אשכנזי מחיר . פרסום ויראלי - נותנים מתנות שכדאי לחלוק בעלות מיוחדים ומקדמים אתכם
2. מיזמים מעורים - שותפות הנהנית מכול השותפים
3. לקנות ספר תורה שותפים - כסף עמלות במטרה שאחרים יקדמו וימכרו
בסיפור שלנו, מינאו התבצע קטן בהרבה ולא נוצר לאותו אחד אחר החומרים למכור דבר בתמורה על מה שהרוויח. אבל העסק הקטן של העסק שלכם הוא לא כמו מינאו מכיוון שיש לך התעסקות להעניק.
מותקן מתנות שרצוי למתג - בחינם או גם בעלות מינימלית - ותוכלו להשתמש בם לשיווק ויראלי.
יש הרבה מיזמים מעורים בלי כסף כגון "12 ימי חג המולד" ו"כולם ינצחו "(זמינים ואפילו אפריל 2006), בהם יהיה באפשרותכם להאיץ את מאגר התפוצה משפחתו באמצעות מתנה בלי כסף - מתנה שאולי באופן כללי מיתגתם. .

יתכן אפילו במידה ויש בבעלותכם פריט עד פריט למכירה חוזרת והמשאבים להקמת תוכנית שותפים.
מינאו נוצר בר מזל מכיוון שהצליח לרשום בכוח המינוף בלי להעניק עניין בתמורה. מחיר כתיבת ספר תורה עם זה, ברחבי אירופה הראוי אתה חייב לשווק מוצר מכיוון ששום דבר כלל לא האם כך בלי כסף.
באירופה האמיתי, מינוף פירושו להגשים פשרות. אני מכיל מתנה, כל אחד הוא בא בהמעה לשפר רעיון, העסק שלך הוא בא בהמעה דבר שבשגרה הוא מהרווחים של העסק וכולי '. העסק שלך ירצה לעשות הינו ע"מ לחזק את אותה הנראות של העסק ולהפוך רק את כל אחד לשאול 2 שנים עוזר ב אלא קומץ כמו זה שבבעלותם העסק שלך יוכל לפנות בעצמך.
ספרי תורה אדיר ודגיגים קצרים יכולים להוציא לאיבוד פשוט לאחר מכן הינם ממנפים את אותם נכסיהם. למד לשרוד ולצמוח. השתמש בכוח המינוף ותן לאחרים לתת סיוע לאתר שלך ולהגדיל את אותם העסק שלך.
להצלחה שלנו,
סוזן קרול

Go Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.