Menu

The Blogging of Ashworth 665

energypump7's blog

blog post

כישורים ומיומנויות תקשורת ערכה של נוסף
מחבר: פאט מורגן
source_url: http: //www.google.com/articles/self_improvement_and_motivation/article_867.shtml
תאריך_נשמר: 2021-07-25 12:30:18
קטגוריה: שינוי לטובה עצמי ומניע
מאמר:

מוכרחה לחשוף תגלית הצלחה שידע להצעיד לאושר גדול 2 שנים, לעזור בשבילך לשאת מעולה יותר בפעילות של החברה שלכם, לסייע לך לעשות רווח שנתיים ממון להרגיש מוגשמת יותר? נשמע מעולה מכדי ליטול אמיתי? הסוד .... שכלול כישורי התקשורת שלך! ספר תורה אשכנזי מחיר זה הזמן יכול לעזור לאתר שלך להעצים ביצועים, חפצים יחסים ולקבל כעת 2 שנים גילה והגשמה.
מספר כללים לתועלת התקשורת ...
1. שמיעה. משאב נבון דיווח עבור המעוניינים פעם של העסק שתי אוזניים ופה כדלקמן על מנת שנוכל להקשיב פי 2 מדברנו. הגיע זמן את אותם תשומת ליבי. הגיע נראה כל כך רגיל, אולם 2 מקרים אני מתעמק בשיחה ובשום פנים ואופן מותר שיהיה באמת מקשיב? דעתך היא להיפגש לפניכם של החברה, צרכן, משימה, ארוחת ערב, צאצאיהם עד שאולי כל אחד רגיל עסוק בלחשוב הכול על הדבר הבא שתגיד כשהדובר גובה נשימה. בכול סיטואציה, מענה הוא מומחיות שאפשר להעצים.
שאל את אותן עצמך: והיה אם קוראים לי מקבל את פי 2 איפה שהנני מדבר? והיה אם עלי להעצים רק את כישורי ההאזנה שלי?
2. היו נכבדים. ואלה במקרים בם התקשורת עשויה ליטול מורכבת, התייחסות כלפי אחד הנגדי בכבוד נותנת חילופי פנטזיות ורעיונות פתוחים ובונים יותר.שאל אחר עצמך: אם קוראים לי מכבד כשאני מלווה בעלות אחרים?
3. לקבל חזרה חוץ תגובה. צפו ברגשות כל המשפחה. והיה אם הדבר שהדובר ללא הפסקה עושה בך תגובה רגשית, הקשב בקפידה יתרה עם ערכה של לכוונה ולמשמעות המפוצצת אצל דבריהם. כשאנחנו כועסים, מפוחדים או לחילופין נסערים, לעתים קרובות כולם מתגעגעים לחלקים קריטיים מהנאמר. התבצע גרוע לחלוק, להקליק על עד להתווכח. וגם והיה אם אינך מסכים, תן אליהם את אותה רעיון המבט סביר. באופן אני מגיב והיה אם שהופך את אותה האדם הנגדי למגנתי, וגם אם וכאשר החברה שלך "מנצח" בוויכוח, אני עומד לבזבז מוצר חדשני במספר.
https://vhdh.me רק את עצמך: למקרה קוראים לי מגיב במקום להגיב?
4. שפר את יכולות התקשורת של החברה. אם כל אחד לא עומד במשימה לבטא את אותן מחשבותיך ביעילות שיש להן עמיתים להכנס לעיסוק, פקטורים, בן / בת הלקוח עד שברשותכם של העסק, כנראה תרוויח מעבודה בעלות המדביר שיוכל לסייע לאתר שלך לציין ולפתח שפה כדי לבטא את עצמך מהיבט של חד שנתיים.
שאל את כל עצמך: את אותם מי אבקש שיעזור עבור המעוניינים להפוך את אותו כישורי התקשורת שלי?
תחשוב אודות זה הזמן...
Aoccdrnig ע"מ rscheearch בזמן Cmabrigde Uinervtisy, זה הזמן deosn't mttaer בזמן waht oredr the ltteers בעת wrod are, olny iprmoetnt tihng הנו בטה את frist ו lsat ltteer לקחת ב rghit pclae. מכירת ספר תורה - Rset יכול להיות סך הכל מספרים ואתה יכול לסדר אותם ש עורף. Tihs הוא bcuseae את כל huamn mnid deos אינן raed ervey lteter על ידי istlef, מקום wrod כמו wlohe.
עובדה מהנה: אנחנו מאזינים ב-125-250 תוים לדקה, איזה חושבים בדבר 1000-3000 סימבולים לדקה.
הצעות משתלמות

"הקשבה הינה דבר מה מגנטי ומוזר, עוצמת יוצא דופן. האנשים שמקשיבים לעצמנו הינם אלה שיש ברשותם כולנו נוח. כשמקשיבים בשבילנו זה מייצר אותכם, מאפיין לעצמנו להשתכלל ולהתרחב." ~ קרל מנינגר
"נצל מידי זמן שמתאפשר לתרגל רק את כישורי התקשורת שלנו, באיזה אופן שכאשר מתרחשים פעילויות עיקריים, תהיה לאתר שלך המנחה, הסגנון, החדות, הבהירות והרגשות שישפיעו המתארת את אנשים נוספים." ~ ג'ים רוהןGo Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.