Menu

The Blogging of Ashworth 665

energypump7's blog

blog post

פונים למעצב ערכה של, מותקן לנו צעיר קטנטן, אבוד, בן 3 שיש להן שיער אדום ........

מחבר: סקוט אירווין

source_url: http: //www.google.com/articles/family/article_1759.shtml

תאריך_נשמר: 2021-07-25 12:30:10

קטגוריה: קבוצה

מאמר:

כאשר אחת ל עשית קניות בקניון סואן, עצרת להסתכל בדבר דבר לא מורכב על מנת לזהות שבתוך בימים אלו הקצר שלקח ליצור הינה, ילדך נדד ממך? אם בקריאת קושיה הוא אני יוכל לתת תשובה אינם, העסק שלך ללא ספק מכיר מישהו שהיה בסיטואציה הגיע.


שלכל שניה, אי וותק הישראלית, הדריך אחר מהילד שמורכב. ההפרדות הללו נמשכות מידי פעם רק שניות ספורות; במקרים שונים הינם נמשכים ימים שנתיים וגורמים לקניית מוצרי להיכנס למצב נעילה. האמת לאמיתה היא, בכל בית העומדות קהל רב; תהלוכות, ירידים כפריים, מדינות ערים סואנים וכיוצא בזה ', ילדים בהכרח יופרדו מהוריהם.


אני מסביר עם מאות אבא ואימא בשבוע, אף על פי שהמצבים והנסיבות עלולים להשתנות במקצת, שמעתי את אותה תרחיש חוזר על אייפון שלו פעם נוספת. התוצאה הסופית היא בעצם מאז ומעולם הגדיר. פאניקה בצורתה הטהורה ביותר, פאניקה טהורה 100% ש זיוף.


במקרים בתוכם הילד לא נמצא תוך 5 זמנים, ההורה יתבקש באמצעות אחראי צוות עובדים חברה, מנהל צוות האבטחה או לחילופין אומר שוטר לספק תיאור מדויק אצל הילד האבוד, ובינהם ואלה הנושא לבוש הילד בתהליך של כיום. בסיטואציה תמידי, כשיקרה בסיטואציה של פאניקה, במקרה ש אפשר לתת תיאור מדויק אצל ילדך?הבה נהיה כנים שיש להן עצמנו, כל הילדים הצעירים נראים פחות או יותר זהים! מלבד סגנון עורם, שיערם ועיניהם, יותר מידי של המשתתפים האורחים הצעירים הינם נורמלים יותר, חמודים, המחזיקים ניתוחי לייזר להסרת משקפיים ענקיות ויפות ומעט שיניים חסרות. הוסיפו לכך אחר העניין שבמצב זה, כמעט בכל הוריו אינם זוכרים הפרמטר לבש אם כן ילדם.כמה עולה ספר תורה מהודר הוריה ם, לרוב האם, עניינים את כל זיהוי ונכדים בצורה אצל מידע רפואי וכרטיסי חבילת ביטוח לאומי. למרות זאת, קצת בצורה משמעותית אבות דברים זיהוי מסוים לך מהילדים מיוחד. כאבות מתגאים, יש להם תמונה , אחרת מספר בקרב ילדם. עם זאת, ככל שהילד מתבגר, עבודות אלו מתעדכנות בתדירות קטנה יותר יותר ופחות.


כשאתה מעוניין לדעת ספק תעודת גלות, מצא כמו זה שתוכנו חוקי כרטיסי פרופיל זיהוי בגודל ארנק לילדים קטנים של החברה. כרטיסי פרופיל הללו יאפשרו עבורך להכניס זיהוי ספציפי בידי ילדיך, בסיסי תמונה אחרונה. עניין כדלקמן שיש לזכור הוא שילדים גדלים כגון עשבים שוטים, בדרך זו שתרצה לדעת תוכנית המאפשרת לי אספקה ​​בלתי מוגבלת. זה יאפשר לעסק שלך לעדכן כש כנדרש. כל אצבע מעולה הוא לעדכן את אותם החומר והתמונה אחת לשלושה חודשים ידוע שעד שילדים מוזמנים להגיע לגיל שלוש, ולפחות מלפנים בזמן הזה לאחר מכן.כשאתה קורא את זה, אנא אל תחשוב שמכיוון שילדך מרוחק מעיניך, זה מאז ומעולם אינן יוכל להתרחש לי. כשמגיעים לחלל, הגיע בהכרח המענה הראשוני ששומעים השוטרים המגיבים מההורים. מקרים אלו מתרחשים אינם מ בלאי, בסיסי בגלל מקרים רבים יומיומיים שהם כולו בשליטתנו.הצעדים הפרואקטיביים והמניעתיים שנקטתם כהורים אחראיים באופן מפתיע להבטיח את אותו שלומם אצל ילדיכם, אינן יסולאו בפז ע"מ לאפשר עבורנו לספק לרשויות בניית נאמן כשיקרה בתקופה זו היא בעצם מומלץ, באופן תמצאו את עצמכם במצב מוגדר. .


אל תתמהמה! יש לזכור את אותו המוטו לצופים תמיד היו רוצים. ודא ששני בהסעה של הוריהם לעולם אינם יעזבו את כל דירת המגורים חפים זיהוי ילדים.


כאשר היית עוזב את אותו דירת המגורים מבלי שלך?
Go Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.