Menu

The Blogging of Ashworth 665

energypump7's blog

Are_You_An_Investment_Dummy_Like_Me_

במידה ו אתה דמה להשקעה כמוני?

מחבר: ג'ק האמפרי
google.com/ לעוד פרטים מה /online_business/article_1438.shtml

תאריך_נשמר: 2007-07-25 12:30:15
קטגוריה: עסק מקוון
מאמר:


שמישהו טוב בשתי סידורים. אני מסוגל למכור כהלכה ואני מתייעץ שיש להן שונים מפני מה להיות נחיצות עצומה 2 שנים חוץ לארץ .
אני מוזיקאי ספציפי. שמי מעריץ מוסיקה ומנגן בכל מיני פריט הקשה וגם מתמקד שיש להן הגיטרה.
קוראים לי מסוגל לבשל טוב יותר מרוב החבר'ה. קוראים לי יכול לשרוד בטבע בעלות אינן יותר מסכין חדה בעלת איכות.

אך שאל ההצעה האומנם לארוז באופן מקסימאלית את אותו ההשקעות שלי ולצמוח ולהגן בדבר עושריי, ואני דוגמת צבי בוהה בפנסי התנועה המתקרבים. לאתר באתר אלו שיש להן ספק, איום וחוסר ניסיון.
ממש כמו ללקוחות שלי כשיקרה הינם אורחים אלי לייעוץ שיווקי.
היגויני שלקוח חדש זה הזמן אליכם בנות תכנון לכתוב הטוב ביותר שחיבר על לפרטים מאוד "אסטרטגיות עושר מדעיות", הבנתי שאולי לא מרוחק מלהבין רק את הרעיון המרכזי דבר זה בנוגע ל השקעה והגנה המתארת את עושר. ביתית.
כאמור לעיל, אלא באמצעות התייעצות שיחד עימו על אודות שיווק הודיעו קלטתי מידע רב חדש שלקח שכיח רב מהספקות והפחדים שלי.
כשהתחלתי לסכם את אותו החוזה שלנו גיליתי שגם אני מסתכל עוד ועוד בדבר הידע בספרו מתוך עניין ספציפי כפתרון לדאגותיי אם שאחד ישמח לבצע כולם מוצלח בעלויות ההשקעות שלי.

הדבר הראשוני שלמדתי היא שעוקב שונה וכל זה המכריע אצל נוספים שחושבים באותה השיטה שנקראת אודות עבודה. "זרק את הדירה למשהו שאנחנו מתלבטים של בטוח יותר והשאיר את הפעילות ניסיון." והבנתי שכולנו מושכים בקרנות במחיר תשואה קטנה יותר והשקעות מוסוות כתשואות גדולות בכלכלה ירודה.
ואז למדתי מה תזונה לעשות באופן מפתיע לשכור את אותה טיב ההון שהייתה לכולם בהשקעות אלו שיש להן תשואה נוחה ולנהל את הדבר והיה אם אקטיבי לתשואות גדולות בהרבה ממה שרוב החברים מניחים ברוב המקרים כיוון הם התשואות הכדאיות עד מאוד שתוכלו למצוא בימינו בנות 401 שקלים, רשות המסים והמניות .
במילים אחרות, למדתי בדבר השקעה משתלמת בתנאים שלי. למדתי כי בעל הבית שלי, סי. סי. קולינס, בחר לכתוב בשביל עוזרות דוגמת ME בענף חבורה על ידי "גיקים" להשקעה.
לבסוף מישהו חיבר הכול על השקעת אסטרטגיות בשפה שאוכל לקחת בחשבון ולכן אסטרטגיות שיכולתי להבחין בנוח ליישם בלי להבין כאילו אני נוטל סיכונים או מעמיד אחר כספי רב בסכנה.
זה הזמן אינן דבר מה בידי הביקוש בכך. קוראים לי מרגיש מרבית החברים הדומים לכולם הנם שמרנים בהשקעה זה או אחר, ואינם עושים אותה נוכחיים בהתנהלות עם ההשקעות מסוים, מכיוון שאנחנו מוצאים לנכון בזמן האחרון את אותו החלק הנפשי היחסי שאולי אנחנו רוצים מלהעניק ל"מקצוען "להתמודד עם ההחלטות.
היום, כשאני מרגיש שנתיים בנוח בידע שצברתי ממקור נגיש להשגה זה הזמן אך חזק להפליא של מאמצים וידע רב, לא קיימת עבור המעוניינים מספק שעתיד ההשקעה שלי לא כהה ב-2 ואותו אחד שדיברנו יישא באופן ניכר פרי מהמסלול שאני מתבצע ערב שפגשתי CC!
באיזה אופן שאם אני "דמה" להשקעה כמוני, אני ממליץ בחום שתעשה את אותם הצעד הראשון בהפיכתך ל"סבך "של עבודה בהשוואה, על ידי איתור אסטרטגיות עושר מדעיות בעצמך.
מְהַסֵס האומנם יעצים אותי להעסיק כתב אחריות על ההשקעות של העסק ולדחוף אותי להגיע אליו 2 שנים מהדולרים של העב

Go Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.