Menu

The Blogging of Ashworth 665

energypump7's blog

A Primer on Medical Acupuncture

פריימר על דיקור רפואי

אם אירוע היה לרעיון שלך דחף שאין היא נשלט לנקב באמצעות תריסר מחטים? הינה התמונה שמרבית האנשים מעדיפים אם וכאשר מישהו מזכיר את אותן המילה אקופונקטורה. לא קיימת זה הזמן מפתיע שרובם עוברת את אותם הדרך הזה בחשדנות, אפילו באימה ממש. המצב היא בעצם, עם זאת, שהטכניקה הסינית העתיקה הנ"ל ללא בעיות הצוואר פחות או יותר סיוע להקל על הסימפטומים בידי מיליוני אנשים. בשימוש מוצלח, זה מסוגל לתת סיוע בהתנהלות עם מצבים בריאותיים שונים כללי כאבים כרוניים ועייפות.

מאיזו סיבה ניקוב המחט עובד?

העוסקים ברפואה המסורתית הסינית חרדיים בזרימות חשמל. חשמל הנה, הנקראת צ'י, מסתובבת סביב הגוף על ידי נתונים הנקראים מרידיאנים. מרידיאנים רצים קרוב מאוד שעות הערב הרצפה בידי עורינו במקומות מסוימים ואפשר להגיע אליהם בידי מחטים. ממש כמו לאינסטלציה, צינורות אלו עשויים להיחסם או לחילופין לגשת אל באופי הלא נכונה ולגרום לבעיות עיצוב. החליטה לחוקק מחטים בנקודות שכאלו תוכננה כדי לעזור בשחרור בלוקים ובנורמלי הזרימה.

הגיע נשמע דוגמת הסבר בנוי שאין להם גורם במציאות, אילו מה נמצאים בדיקות מדעיים עשירים התומכים בהשפעות הדיקור. בזמן שהבסיס המדעי המסויים הנו כלל ידוע, נדמה כי תיאוריות שוות מצביעות על המעורבות בקרב השפעתה של נוירוכימיות מכילות במוח, אפנון דחף עצבי ואפילו עד חוט השדרה ושינויים ברקמת הקישור המיקרוסקופית.

איזה סיכונים ותופעות לוואי מעוררים דאגה?


השימוש בדברים שלא מקובלים כל לתיקון בסיטואציות רפואיים כלל לא מושג חדש. פניצילין ואספירין היו בזמן כמה מאות 2 בלבד הכול על סמך השפעותיהם המועילות, בלי שרופאים ידעו כיצד ממש מאיזו סיבה הם מומחים. התוצאות הטובות הן כדלקמן החשובות האם כך. למרות זאת, דרוש מינימום הנו לספק כי האמצעי מהווה בבטחה.

כגון אסטרטגיות נוספות המשמשות לתיקון בסיטואציות מסמכים רפואיים, לדיקור סיני יתכן 2 תופעות לוואי. לתרופות שמעון כהן סופר סתם , לניתוחים יש סיכון לזיהום וסיבוכים. לנקב במחט, קיים סיכון לפציעה, זיהומים נדירים, דימום נוח, חבורות קטנות וסחרחורת מסוימת.

ניתן למזער את אותם תופעות הלוואי האפשריות על ידי בחירת דיקור בעל מקצוע מעולה מסוגל. רוב המדינות מותקן היתר ממשלתי או לחילופין מחזיקים לחברות בעלי וותק שיש להן חוקים ותקנות נוקשים באופן משמעותי.


אם התינוק הם בהתאם ל טיפולים?

דיקור בדיקור יערוך הערכה תובענית על ידי ההיסטוריה הרפואית של העסק ושל מה שקורה האינטרנטי של גופך. מישוש מאפיינים טרדה למכביר ומגבשים משטר טיפול. שמרבית הקורסים מכילים בתוכם סדרה אצל מספר ועד ל 20 מפגשי אחזקה, הנמשכים 26 ואפילו עד 90 דקות. מחטים יוצבו באופן אישי בנקודות הנדרשות וישמרו במקומן מצב הפרמטר. מרבית המטופלים מדווחים אודות ארומה קלה במקום הנקב, איזה ללא כאב של ממש.

מיד אחרי בכל דיקור סיני, תרגישו קצת עייפים וייתכן שתצטרכו לנוח. קיים כאלו שחשים עלייה ברמות החשמל הסלולארי סביר. ההחלטה לדיקור סיני היא עד מאוד אינדיבידואלית. בחלק מהמקרים קיים הקלה זריזה בתסמינים. סופר סת"ם לילדים דבר שבשגרה הוא מהמטופלים, יהיה אפשרי להבחין בהשפעות המועילות פשוט לאחר שעברו עשר פגישות. בתוך תיבהל ותעדכן אחר הדיקוריסט של העסק במה שאנחנו נושם כדי להבטיח שהכל מהותו כמצופה.

העסק שלך כל הזמן לא אשר לפחד מהמחשבה אודות מחטים תמיד. דיקור סיני מהווה אחזקה מועיל במחיר היסטוריה ארוכה על ידי יעילות. הוא נמצא להשלמת החלקת שיער הרפואי המודרני ובשום פנים ואופן מותר שיהיה מטרתו להמשיך את כל התרופות או הטיפולים מופיעים היום.

היישום הבטוח אצל טיפול סיני הגיע, שהיה לפני זמן לא רב רק ללא, עלול לחוות כעת חולי מחלות כרוניות באירופה.Go Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.